Csábítási Tippek

Čo mám robiť, keď idem na rande (TIP)

Ideš na rande alebo len jednoducho stretneš „vyvoleného“ ? Chcela by si ho ohúriť?

Tu je pomoc, ako získaj toho, koho chceš!

Najdôležitejšou vecou, keď ideš na rande je, aby si bola prirodzená. Zvoľ si také oblečenie, v ktorom sa cítiš dobre.

S líčením opatrne a hlavne jednoducho, aby si vyvoleného neodradila, pretože dymové oči a tmavý rúž vyvolávajú dojem neprístupnosti a v tom prípade úspech na rande je veľmi neistý.

Maj na zreteli; V každom prípade choďte na také miesto, kde sa aj ty budeš cítiť dobre. Ak napríklad v rámci rande chce ísť tvoj vyvolený na nudný basketbalový zápas, v žiadnom prípade s tým nesúhlas, pretože sa nebudeš cítiť dobre, budeš negatívne naladená a znudená. Vyberte si také miesto, kde sa aj ty budeš cítiť dobre v dobre zvolenom oblečení s jemným make up-om a je garantované vydarené rande.

Ešte malý detail, na ktorom veľa záleží. Vôňa! Použi svoj obľúbený Feromon X Parfém, bez ktorého efekt nie je úplný. Muži nemajú radi ženy, ktoré nosia veľa šperkov, ale uvidíš, že tvoj obľúbený parfém vynikne ako neviditeľný klenot!

Na dennú schôdzku si vyber príjemnú, prívetivú, ľahkú vôňu, ktorá Ťa zaručene osvieži a zdvihne Ti náladu. Doporučujeme Ti Cacharel - Amor Amor Feromónový Parfém.

Na večernú schôdzku použi vášnivú, zmyselnú a žiadostivú vôňu, ktorú prezentuje Feromónový Parfém Dolce & Gabbana - Light Blue. Parfém si nastriekaj na vlasy, krk a čo je najdôležitejšie, za ušné lalôčky. Na večernej schôdzke, kde je hlasná hudba a muž sa prikloní k Tebe, alebo Ti pošepká do ucha, ako krásne vyzeráš, ucíti Tvoju vôňu, zaručene ho budeš priťahovať!