Csábítási Tippek

Pánsky feromónový parfém

Hugo Boss - Boss* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Táto pánska vôňa nie nadarmo získal titul najatraktívnejší parfém s feromónmi. Zvodná elegancia ti dáva neuveriteľnú príťažlivosť. Táto vôňa je pre skutočného muža, ktorý dostane všetko čo chce. Vôňa cédrového dreva, jablone a bergamotu dodáva orientálnu zmyselnosť a zmes zo škorice a klinčekov ju ešte znásobuje. Efektívne a garantované pokušenie!

..."Pravdou je, že som tomu moc neveril. Ale po použití, som zmenil názor. Bez výnimky sa páčil všetkým kočkám. Ďakujem Vám, ako náhle miniem, určite si objednám. Prajem pekný deň."...
Patrik Hudec

Ingyen Szállitás

Parfém (EDP)-DORUČENIE ZDARMA -2 pracovný deň s kuriérom + Darček eBook Návod na Použitie Žien | Len 39,90 EUR!

 

 

Giorgio Armani - Aqua Di Gio* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Ak zvolíš túto vôňu, môžeš zažiť skutočné zvádzanie. Táto energická a svieža vôňa evokuje tropický ostrov ovievaný sviežim morským vánkom. Zmyselná vôňa bola vytvorená pre mužov, ktorí získajú to, čo vždy chcú. Zmes jazmínu, mandarínky, bergamotu, neroli, cédrového dreva a pačuli s bielou ambrou zaručuje, že pri použití tohto parfému budeš neodolateľným v kruhu žien. Zvádzaj ženu s vôňou Giorgio Armani - Aqua Di Gio parfémom s feromónmi!

..."Po týždni je môj názor taký, že je to neskutočne trvalá vec. Moja partnerka poznamenala, mám veľmi jemnú vôňu, ale k posteli ma nevyviazala. :)
Zato ja som ju priviazal a všetko bolo super. Aj parfém je super,
som s ním veľmi spokojný. Dúfam, že vyhrám aj darček, len potom
prosím vás pošlite ho zmiešane
. :)"...
Imrich Adámek

Ingyen SzállitásEXTRA SILNÁ VÔŇA! - 50ml Parfém (EDP)-DORUČENIE ZDARMA 2 pracovný deň s kuriérom + Darček eBook Návod na Použitie Žien | Len 39,90 EUR!

Christian Dior - Fahrenheit* Feromónový Parfém

39.90 EURTejto zvodnej a vzrušujúcej vôni žiadna žena neodolá! Nositeľ tejto zvodnej a zmyselnej vône zostane pre všetky ženy nezabudnuteľný. Zvodnú a romantiku privolávajúcu vôňu tvorí zimolez, výťažok zo santalu, kvapky živice a cédru. Pozor! Tento nebezpečne omamný parfém zvádza ženskú myseľ a privádza ju ku krajnostiam! Jeho vôňa je zvláštna a markantná, túto vôňu vyber v prípade, ak ju poznáš.

..."Parfém s feromónmi a vedomosti z knihy sú skutočné zbrane, ktoré pôsobia ako magnet pre ženy."...
Ondrej Gemery

Ingyen SzállitásEXTRA SILNÁ VÔŇA! - 50ml Parfém (EDP)-DORUČENIE ZDARMA 2 pracovný deň s kuriérom + Darček eBook Návod na Použitie Žien | Len 39,90 EUR!

Tartalom átvétel