Csábítási Tippek

Zážitky s Pánskym Feromon X Parfémom

Zážitky s Pánskym Feromon X Parfémom

Ahoj!

Pred rokom som si kúpil prvýkrát Feromon X Parfém s vôňou Hugo Boss-Boss. Práve som sa chystal s kamošmi na výlet, keď mi ho doručili. Napadlo ma, prečo ho nevyužiť práve tam. Takmer každý večer som mal kočku s ktorou som mohol ísť na ubytko a chalani len pozerali, že ako je to možné, veď pred tým si ma baby nevšímali. Keď som im ukázal parfém, vysmiali sa mi, ale keď som sa aj tretí večer vrátil s novou frajerkou a im sa nedarilo, začali ho používať. Od vtedy mám priateľku, s ktorou som sa dal dokopy v poslednú noc nášho výletu. Narástol som nielen v očiach kamošov, a ešte mám aj perfektnú babu! Ďakujem Feromon X!

S pozdravom Vojto

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

 

feromon x parfüm véleményAhoj Feromon X

Odkedy som sa veľmi sklamal v ženskom pokolení, som zdržanlivý a nie veľmi som sa šiel zabávať a ak aj áno, neodvážil som sa priblížiť k žiadnej, ani ony neprišli ku mne, tak som šiel každý večer domov sám. Nezávisle od toho, že som sa sklamal, ako 23 ročný som si pomyslel, že by som nemal baby odsudzovať a byť sám. Jeden kamoš, ktorý sa mi pokúšal v tom období pomôcť a vytrepať z domu, raz prišiel s tým že: “ niečo som ti doniesol“. Aj som sa prekvapil, pretože medzi chalanmi nie je populárne sa obdarovať, za to som sa však pozrel. Bol v ňom Feromon X Parfém a ako sa mi zdôveril, objednal ho pre mňa z vašej stránky. Myslel som si, prečo nie! Keď sme prišli na diskotéku, kamoš odišiel za priateľkou a ja som si sadol k baru. Asi hodinu som uvažoval nad tým, aký som ja smoliar, keď som si všimol, že oproti pri barovom pulte sedí tiež zamyslené dievča osamote. Veľmi sa mi zapáčila, lebo som sa v nej spoznal. Náhlym rozhodnutím som k nej podišiel, rozprávali sme sa, na konci večera sme si vymenili čísla a na druhý deň som ju zavolal na rande! A rande sa vydarilo! Už viac ako dva roky sme šťastní a už rok bývame spolu! Od tej chvíle používam takýto parfém a moja polovička má veľmi rada jeho vôňu. Odporúčam všetkým mojim osamelým kamošom!


„Parfém je veľmi dobrý, ako aj kniha! Odporučím vás osamelým kamošom.”
Karol Novák

„Kedykoľvek vypadnem z domu, nestane sa mi, aby ma baby neoslovili. “Akú príjemnú vôňu máš. Aký parfém používaš?“ Cítia nutkanie, aby sa ma dotýkali. Je to až neuveriteľné, aký má účinok, mne to vyšlo. Ďakujem, zbožňujem vás! Myslím si, že toto nebude moja posledná objednávka. Môžete sa na mňa spoľahnúť :)”
Imrich Slamka

„Pozdrav! Táto vec skutočne funguje. Po 1 týždni viac flirtov, viac rozhovorov, viac pozornosti, väčšie sebavedomie, viac sexu, Ďakujem!”
Daniel Bacovský

„Vynikajúci parfém, už aj jeho vôňa je lákavá a podľa dievčat/žien je to výborný parfém, odkedy ho mám, používam ho a baby sa za mnou len tak otáčajú, pozdravia sa mi aj také, ktoré doteraz predo mnou iba prešli a teraz už poznám takmer všetky. Ďakujem za parfém a určite si ešte objednám!”
Gabriel Horváth

„Ahojky! O Feromón Parféme môžem povedať iba to najlepšie! Dlhotrvajúca príjemná vôňa, žiarivé ženské oči. V každom prípade je pozitívne, že po 3-4 rozhovoroch už žena vyhľadáva tvoju spoločnosť a je úplne pobláznená! Tu si však dajte pozor, pretože toto je len príťažlivosť a tu sa musíš rozhodnúť, či chcete dobrodružstvo alebo vzťah! V súvislosti s knihou len toľko, že obsahuje dobré rady, ktoré je múdre aplikovať. Bohužiaľ, ženské myslenie je aj tak nevypočítateľné!”
Peťo

„Účinkuje perfektne, ale nie na každého!”
Imrich Adámek

„Veľmi si vychutnávam účinok, veľa žien pochváli moju vôňu! Som s ním spokojný a už len „si užívam a prežívam“ jeho účinok!”
Jaro

„Super, podľa viacerých žien má vynikajúcu vôňu”
Martin

„Pred nákupom som neveril feromónovým prípravkom. Pred prvým mejdanom som dal ovoňať mame a spýtal som sa čo si o tom myslí. Povedala, že je to také zvláštne, vábivé. Na mejdane pri pulte som podišiel k babe bližšie ako inokedy a čakal som čo sa stane. Po krátkej chvíli som zbadal, že sa postavila a ako pri mne prešla, pošepkala mi, že mám príjemnú vôňu. Šiel som za ňou a rozprávali sme sa a hneď sa začala vypytovať o parféme a ovoniavala mi krk. Doteraz som mal parfém na veľa mejdanoch, a vždy mi to vyšlo:) Pomocou parfému som zožal veľa úspechov. Ďakujem vám za „silu“ parfému :)
Robert Bánsky

„Helou, mne to veľmi vyšlo, priateľke som ani len nespomenul a bola celkom pobláznená, každému môžem iba odporúčať!”
Števo Cibuľa

„Určite je to prekvapujúce, ale mám ešte polovicu fľaštičky, čo je pravda, že som si objednal asi pred mesiacom, pritom ho používam každý deň! Som s ním absolútne spokojný, veľmi sa oplatí, vôňa vydrží dlho a skutočne sa jeho vôňa zhoduje s vôňou parfému dior farenheit! Mne sa tento ešte viac páči, nie je natoľko pichľavý. Celkom iste si z neho ešte objednám keď sa minie a odporučím ho známym, pretože takýto lacný a kvalitný parfém inde nedostať!”
Gabriel Čáni

„Ahojte! Parfém používam už dlhšiu dobu a či veríte, či nie, už veľa dievčat poznamenalo, že mám veľmi príjemnú vôňu (s výrazmi hneď do teba zahryznem atď.) Je naozaj super a vôňu si udrží pomerne dlho! Objednajte si, lebo je fakt vynikajúci!”
Gabo

„Dobrý deň! Moje skúsenosti sú nasledujúce: v knihe napísané rady boli pre mňa užitočné. Rady, ktoré som na určitých dámach aplikoval, boli veľmi účinné. Pomocou parfému som sa oveľa ľahšie zoznamoval s dámami, ako pred tým čo som ho nevlastnil. Teda zhrnuté VYŠLO MI TO, ĎAKUJEM!”
Štefan Bognár

„Napísať svoj názor je skutočne ťažké, pretože parfém hovorí za seba. Som s ním veľmi spokojný. Poprvé som si objednal parfém Hugo Boss, vôbec som túto vôňu nepoznal, ale nebol som sklamaný ani vôňou Giorgio Armani. Veľmi sa mi tá vôňa páči, mám pocit, že aj ostatným v mojej spoločnosti. Okolo mňa sa točí viac dievčat, viac očných kontaktov a rozhovorov, mám väčšie sebavedomie. Je to vôňa, ktorá osloví ostaných vonia celý deň, po 8-12 hodinách ju na sebe cítim. Som veľmi rád, že som narazil na tento parfém, budem stálym zákazníkom a vyskúšam všetky vône. Môžem odporúčať každému, hlavne tým, ktorí by radi boli v spoločnosti príjemných žien:)
Jozef

„Čavte! Majú fakt dobrú vôňu, neviem ako pomáha, ale pomáha! Možno feromón, možno nie, ale baby šalejú :D Díky!”
Jozef Dedinský

„Sú to veľmi markantné a atraktívne vône parfumov, ktoré som si objednal! Objednal som 2 parfémy. Jedným z nich je charakteristický (Hugo Boss - Boss), ktorý používam na romantickú večeru v čase pred odchodom na party, stretnutia, alebo len keď som sám so svojou partnerkou. Veľmi sa jej páči moja vôňa. Nie jedno pekné dievča sa obráti za mnou, keď som cestoval hromadnou dopravou. Je zrejmé, že šaty, vzhľad, a v neposlednom rade aj vôňa je príčinou, že priťahuje pozornosť opačného pohlavia! Ďalšou významnou vôňou je solídnejší (Davidoff - Echo), ktorý používam do práce, bola to výborná voľba. Veľmi dobre sa viem uplatniť aj medzi kolegyňami. Rád by som ešte vyskúšal aj tretí parfém, Adidas - Black. Ostatné parfémy nie sú môj štýl a ani mojej priateľky. Viem len veľmi odporúčať každému, komu sa páčia dobré parfémy! Je to dobrá voľba, nech si objednáš ktorýkoľvek!”
Tomás Horváth

„Pravdou je, že som tomu zo začiatku neveril. Po vyskúšaní mi to však vyšlo. Bez výnimky sa páčil každej kočke. Ďakujem, akonáhle ho miniem, objednám si znova. Prajem úspešnú prácu.”
Zoltán Demeter

„Veľmi sa mi páči vôňa! Zatiaľ som použil 1x a ...Dosť veľa dievčat si ma všimlo a mali tendenciu zoznamovať sa! Je to dobrý pocit :)”
Ján Ďurica

„Ahojte! V knihe som našiel veľa užitočného. Boli tam známe veci, ale našiel som aj zaujímavé a nové veci, ktoré sa pokúsim aplikovať. Po prečítaní knihy som objavil ešte priaznivé účinky pri kurizovaní. Naozaj by som chcel vyhrať balíček, a rád by som používal viacero parfémov naraz, samozrejme v inú dobu (mám na mysli každý druhý deň). Dievčatá by sa úplne zbláznili od mojej vône a to by som si ešte ani nestihol otvoriť ani ústa. :) Predávate také produkty, ktoré majú účinok a sú cenovo dostupné . A keby ste videli tie pohľady, keď máte na sebe parfém. It's Fantastic!!!”
Gabriel Balogh

„Ahojte! No, podľa môjho názoru počas tohto týždňa je skutočne dlho trvajúca vecička. Priateľka poznamenal, že hmm, máš veľmi príjemnú vôňu, ale k posteli ma nepriviazala. :) Namiesto toho som priviazal ja ju a všetko bolo super. Parfém je super a ja som mimoriadne spokojný. Dúfam, že darček vyhrám ja, len vás prosím pošlite viac druhov. :))”
Zoltan Fabók

„Feromónový parfém a získané vedomosti z knihy sú ozajstnou zbraňou a na baby pôsobia ako magnet.”
Jaroslav Gabriš

„Veľmi ste trafili vec, páči sa mi!!! Myslím si, že veľa takýchto si kúpim, ak nevyhrám balíček s parfémom, ktorý mi vydrží rok!”
Jozef Halás

„S parfémom som veľmi spokojný, mesačne, prípadne dvojmesačne si ho budem objednávať. S vďakou!
Alexander Naal

„Ako som už napísal viackrát, zábrany už nie sú potrebné! Vďaka parfému som spoznal svoju priateľku, za čo som vám veľmi vďačný a ďakujem aj za kľúč, ktorý mi otvára dvere do nebeského raja :)”
Zoltán Hlaváč

„Ahojte! Po prečítaní knihy som sa opäť niečo naučil. Čo je aj tak zrejmé, že nestačí iba parfém, je potrebný aj zjav. Parfém už len dokončí ostatné. Ja používam parfém Giorgio Armani. Veľmi mám rád tú vôňu. Z 10-tich žien sa 10-im páči. Je potrebné trocha zvádzať ale parfém to dokončí. Nesťažujem sa ..Na každý týždeň sa ujdú 2 dámy.”
Juraj Lukáč

„Parfém sa plne osvedčil!”
Anton Baláž

„S parfémom som veľmi spokojný, a prečítajúc knihu, som všetko prísne dodržal. Efekt je úžasný. Bohužiaľ, ekonomická kríza doľahla aj na mňa, takže zatiaľ sa nemôžem finančne zaťažovať. Akonáhle sa finančné záležitosti urovnajú okamžite a budem pokračovať v love hľadať JU s veľký J. Aj naďalej ostávam vašim obdivovateľom.”
Vlado

„Ahojky! Takže kde začať..! Už aj vôňa je perfektná. O feromóne neviem nič povedať, je možné, že baby bláznia na vôňu a možno na feromón .Či si ma všíma viac žien? Možno trošku! Vôňa však skutočne dlho drží, v noci o 2 som sa nastriekal a ráno o 5-tej po príchode domov, som ho ešte na sebe cítil! Slovom, váš výtvor je úžasný!!! Díky!”
Marek

„Páčila sa mi vôňa Adidas Black feromónového parfému a používam ho každý deň s plnou spokojnosťou. Som rád, že som našiel takúto vynikajúcu vôňu a každému ju môžem iba odporúčať a aj odporúčam. Ďakujem vám!”
Zoltán Varga

„Je veľmi dobrý. Intenzívne príjemne voňajúci parfém, ktorý určite zacítia aj baby. Viac sebavedomia je už polovičný úspech. Baby trocha inak pozerajú na mňa, citeľne poznať vyšší záujem.”
Ján Salai

„S parfémom som veľmi spokojný, môžem sa o ňom vyjadriť iba pozitívne. Ďakujem za vzorku a za dobré rady, čo bolo pre mňa mimoriadne prospešné a úspešné. ĎAKUJEM!”
Norbert Sabó

„Ja som si objednal Aqua di Gio, čo je podľa mňa veľmi príjemná vôňa. Nehovorím, že na seba lejem parfém, ale míňa sa. Keď je však príležitosť, dievčatá sa veľmi rady pritúlia len sa pohrať, brnkajú mi nosom po tvári a krku. Jedným slovom, páči sa mi:) Ak dobre viem, feromón pôsobí len na 10-15cm, preto nezaškodí ak viete, ktorí sa zameriate na prípravok :) Malú vzorku som ešte nepoužil, ale v skutočnosti aj tá je účinná! Malé balenie sa zmestí hocikde a to je dobré. Prajem naďalej úspešnú prácu!”
Maroš

„Vážená zákaznícka služba. Objednal som si od vás Feromon Boss parfém. Jeho vôňa urobila na mňa a na mojich priateľov dobrý dojem. Dúfam, že budem úspešný aj voči cieľovej osobe.”
Ladislav Molnár

„Odkedy používam feromónový parfém, zvýšil sa mi úspech u dievčat. V knihe som si tiež prečítal veľa zaujímavostí, 3sekundové pravidlo som doteraz nepoznal, ale odkedy som začal aplikovať, došlo mi, aké je dôležité. Pri účinnosti feromónového parfému musím spomenúť aj cenovú dostupnosť.”
Tomáš Gašpar

„Ahojte! No ja mám pozitívne skúsenosti. Prakticky nič iné nemusím robiť ,len sa rozprávať, takže urobiť prvý krok, a potom ide všetko úplne samo! Na koniec som rád, že sa s týmto produktom stretol!”
Ladislav Filip

„Každému vrelo odporúčam parfém, veľmi dlho som nemal priateľku ale asi pred 6 mesiacmi, vtedy Davidoff feromónový parfém, teraz som zasa vyskúšal vôňu Hugo Boss, no a teraz už priateľke sa veľmi páčil Davidoff, ale hovorí, že Hugo Boss všetko vyhráva a celý deň drží vôňa :) Jaj a čo sa týka vzorky novej vône sa vyjadrila, že aj toto môže byť súčasťou repertoáru!”
Zoltán Hajnal

„Naozaj sa mi páči, že dlhodobá vôňa a žena základe charakteristiky som mohol ľahko nájsť pre mňa to najlepšie. Aj mojej priateľke sa naozaj páči. Ďakujem vám za možnosť objednávky! Vopred vám a vašim zamestnancom prajem Veselé Vianoce a šťastný nový rok!”
Štefan Havran

„Ja ešte mám štvrtinu, pričom to pomerne často používam, pretože účinok je ohromujúci. V predošlom mesiaci som stále mal babu, našťastie nie tú istú. Vďaka parfému mi značne stúplo sebavedomie. Ďakujem.”
Marcel Janšík

„Vyskúšal som vôňu, ktorú som dostal a je veľmi príjemná. Vzbudzuje pozornosť v kruhu dám, priťahuje pohľady. Príjemná aromatická vôňa. Veľmi sa podobá na parfém, ktorý som používal v minulosti.”
Csaba Molnár

„Ahojte! Odkedy používam feromónový parfém, viac sa zhováram so ženami, mám aj viac úspechov. Oveľa viac flirtov ku mne prichádza, preto si ho budem pravidelne objednávať.”
Dávid Nagy

„Vážený feromoňáci. Ďakujem za stránku, veľmi veľa mi pomohla. Podarilo sa mi dostať zo spoločenského depíku a teraz sa cítim opäť v top forme. Je neuveriteľné, že sa baby o mňa začali zase zaujímať, kto si ma doteraz ani nevšimol, vyhľadáva moju spoločnosť, osloví ma a podobne. Tieto vône zotročia ešte aj mňa.”
Jakub Chovanec