Csábítási Tippek

Zvádzaj ženy! To je Feromon X Parfém!

Všimol si si už, že niektorí muži iba lusknú prstom a všetky ženy im ležia pri nohách? Všimol si si už, že niektorí muži sú stredobodom pozornosti žien? Stalo sa už, že ste niekedy na sebe žiaden parfém nemali a ženy vám povedali, že máte príjemnú vôňu? Vedeli ste, že tým ženám, ktoré pracujú v jednej kancelárii, sa vo väčšine prípadov synchronizuje menštruačný cyklus? Tam je niečo vo vzduchu a v každom prípade je niečo spoločné! Niečo nás ťahá za nos! To niečo, je nevyslovené a oznamuje nám to silným chemickým jazykom, že si človek ani nevšimne a predsa intuitívne pôsobí na správanie. To je jazyk Feromónov!

Feromón X Parfém ti poskytne to plus, aby si okamžite vedel komunikovať jazykom Sexu!

Feromony sú základom pre dobre fungujúci komunikačný systém, ktorým nehovoríme, ale je stále medzi nami! Feromóny sú také chemické látky, ktoré podporujú naše každodenné správanie, ako sú emócie, nálady, a v neposlednom rade túžba po sexuálnej príťažlivosti. Nemôžete ich vidieť, nemajú žiaden pach a ani chuť! Feromóny nie sú viditeľné očami, nemôžeme ich cítiť jazykom a ani vnímať nosom.

Ale čím potom? Teraz sa pýtaš oprávnene. Ľudský nos v nose je vybavený s ''funkciou''. V nose je umiestnený orgán- VNO. Je znázornený na nižšie uvedenom obrázku.

FM - VNO - FEROMON

Koľkokrát si videl, že muži nie práve s výzorom „Adonisa“ sú v náručí bombových žien? Určite si si už položil otázku: „ako sa to mohlo jemu podariť a tebe nie?“ Ženy nerozhodujú na základe šarmu, čara a veľkých rečí, že s kým pôjdu do postele, ale rozhodujú sa na základe príťažlivosti. Inštinktívne reagujú na feromóny a potom sa rozhodnú. Dokonca už v prvých 3 sekundách, či ide s tebou, alebo nie!

V tomto pomôže FEROMON X PARFÉM!

Existuje veľa štúdií o pôsobení feromónov na ľudí a možno ešte viac kontrolovaných výskumov na ich podporu, ale aby sme spomenuli len jedno: tí muži, ktorí používali parfém s obsahom feromónu, mali v danom mesiaci v priemere vyšší počet milostných aktov o 7 žien ako muži, ktorí použili čistý parfém. Zistilo sa tiež, že muži používajúci parfém s obsahom feromónu zažili viac očných kontaktov, flirtu a dotykov ako ostatní muži. Všimli si, že sexuálne feromóny spúšťajú silnú túžbu po pohlavnom styku u žien. Vedecké objavy dokazujú, že v géne V1RL1, ktorý je zodpovedný za sexualitu, hrá veľkú úlohu feromón.

SZEX FEROMON X PARFÜM

Ženy sú sexuálne vnímavé! ..ale ako?

Aj mi máme vlastné feromóny, ale tieto v priebehu evolúcie, obliekaním, hygienickými zvyklosťami sú už len minimálne citeľné. Je samozrejmé, že ich nie je možné vnímať, keď 80% nášho tela sa skrýva pod ošatením, a mydlom a šampónmi potlačíme tieto prirodzené chemické látky. To však neznamená, že zanedbáme hygienu alebo budeme chodiť nahí. Nie. Tak ako sa svet vyvíja, tak aj veda o zvádzaní bude čoraz na vyššom stupni vývoja!

Práve preto ti prinášame Feromon X Parfém, ktorý obsahuje ultra silný Sexuálny Feromón, aby si mohol zvádzať kedykoľvek!

Feromon X Parfém obsahuje presne ten ultra silný pomer, ktorý je potrebný pri zvádzaní žien! V momente, ako sa k ženám priblížiš, budú na teba pozerať ako na dominantného „alfa samca“, ktorého musia okamžite dostať. V ženách sa hneď naštartuje chemická príťažlivosť voči tebe!

Viac pohľadov, komplimentov, flirtov a telefónnych čísiel dostaneš pri použití Feromon X Parfému. Ženy ti nebudú schopné odolať! Budú sa v tvojej spoločnosti dobre cítiť a pre zvýšenie účinku Feromon X Parfémov, sú dostupné v rôznych vôňach, aby si bol majster pri zvádzaní. Čoskoro zistíš, že sa nevieš zbaviť ľudí, nepustia ťa. Okamžite pritiahneš záujem žien, ale to si všimneš aj ty!

Veď ženy za nos s ultra silným Feromon X Parfémom! Objednaj teraz!

Feromon X Parfém obsahuje presný a ultra silný pomer Sexuálneho Feromónu, zabezpečujúci, aby ti ženy nevedeli odolať! Pri používaní Feromon X Parfému budeš pre ženy „alfa samec“, ktorého doteraz hľadali. „Alfa samec“ charakterizuje pre ženy ako ich ochrancu so silnými rozmnožovacími génmi. BIOLOGICKY ťa ženy budú považovať za neodolateľného.

Feromon X Parfémy obsahujú aj dráždivé vône, preto ženy nenapadne, že používaš feromóny. Budú ťa považovať za dráždivého a tajomného, pritom v nich vážne vzbudíš záujem. Ešte viac pohľadov, úsmevov, flirtov a nakoniec ešte viac náklonnosti a potreby rozprávať sa zo strany žien. Nakoniec ženy ti nebudú schopné odolať a pri používaní Feromon X Parfému budeš pre ne sexuálne príťažlivý, budeš ľahšie randiť, pretože ženy sa chcú s tebou stretnúť aj neskôr. Feromon X Parfém nie sú len otvorené dvere v okamihu zoznámenia, ale je to chémia a sexuálna príťažlivosť, ktorá sa prebudí v žene voči tebe!

Sexuálne Feromóny

AndrosteNONE FeromonAndrosteNONE
Dominancia. Sexuálna túžba. Úcta.

Toto všetko je charakteristické pre Androstenone - iným menom „mužský“ feromón, ktorý navráva ženskému pohlaviu, že jeho nositeľom je „alfa samec“. Androstenone je zodpovedný za to, aby ženy cítili, že daný muž je dominantná osobnosť, preto v blízkosti takéhoto muža cítia jeho neodolateľnosť a túžia po jeho pozornosti. Androstenone je silný sexuálny feromón, ktorý vzbudí v ženách sexuálnu túžbu. Androstenone vyvoláva pocit „alfa samca“ v ženách, jeho nositeľ má väčší rešpekt a pozornosť. V dôsledku toho ľudia lepšie zaobchádzajú s užívateľmi parfému, sú zdvorilejší a je možné pozorovať viac dôstojnosti ako obvykle.

 

AndrosteNOL FeromonAndrosteNOL
V poriadku. Už si vzbudil v ženách záujem a teraz čo?

Ženy, tak isto aj muži sú nervózni, keď musia osloviť opačné pohlavie. Ešte aj jednoduché „ahoj“ je pre ženy problémom vysloviť ak majú pocit blízkosti „alfa samca“, preto je potrebné „akési“ riešenie, aby žena nemala pocit, že užívateľ Feromónu je pre ňu len „alfa samcom“ ale aby ho dokázala aj osloviť. Tu nastupuje Androstenol, ktorý sa správa ako alfa- a beta-izoméry, a preto sa muž javí priateľskejšie a prístupnejšie. Androstenol umožňuje konverzáciu, a v žene vyvoláva pocit, že je starostlivý a romantický. Tieto pocity prebiehajú pomalšie, ale androstenol tento proces urýchli. Ak sme pozornejší, všimneme si, že to zvyšuje sexuálnu príťažlivosť. Androstenol dáva pocit mladosti a vitality a v neposlednom rade, je zodpovedný za zdravú sexuálnu príťažlivosť.

 

AndrosteRONE FeromonAndrosteRONE
Na čo je dobrý?

Ženy ponímajú mužnosť, ako dominantné postavenie, žena sa pri ňom cíti byť v bezpečí, aby bol jej poskytoval ochranu a mal sebaistotu. Androsteron (podobne ako Androstenon je silný pro-hormón – 3-AD) ,našepkáva žene, že muž je držiteľom týchto vlastností. Androsterone je silný mužský feromón. Nositeľa charakterizuje galantnosť a úcta voči ženám, čo vlastne ženy celý život hľadajú. O feromóne alfa-Androstenol sa tiež ukázalo, že zlepšuje náladu, takže úzkosť sa stráca, preto sa zjednodušuje pre muža zblíženie sa so ženou! Počas rozhovoru, sa z minúty na minútu zvyšuje sexuálna príťažlivosť k mužovi. Feromón Androsterone hrá kľúčovú úlohu pri spolupráci s ostatnými feromónmi v rovnakej dobe, aby ich účinnosť zvýšila.

 

AndrostaDIENONE  FeromonAndrostaDIENONE
Keď kľud a city sú v popredí, je všetko možné.

Androstadienone je známy ako „Feromón Lásky“, pretože ich pôsobenie obdaruje ženy ako pozorné a sociálne aktívne bytosti. Ako Androsterone aj tento feromón je známy pri zlepšujúcej sa nálade žien a predovšetkým znižuje napätie, nervozitu a iné negatívne pocity. Avšak pri nových výskumoch sa preukázalo, že aj účinky Adrostadienonu ďalej zvyšujú pocit pohody a harmónie, ktorá je nevyhnutná pre intímne chvíle.

 

Estratetraenol  FeromonEstratetraenol
Na účinky sa ženy lepšie cítia v tvojej spoločnosti!

Ženy veľmi dobre reagujú na tento feromón! Pocit „alfa samca“ je jasne badateľný. Žena má pocit, že tohto muža musí dostať za každú cenu. Keď je reč o spoločnosti, každý muž by sa rád stal stredobodom a túto moc má Estratetraenol! V spoločnosti s feromónom Androstadienone a Estratetraenol sú ženy pri tebe energickejšie, majú dobrú náladu a okamžite majú pocit, že v danom momente je všetko možné!

 

AndrostaDIENOL  FeromonAndrostaDIENOL
Časované pocity.

Je dôležité, aby sme záujem ženy udržali celú noc a teraz prichádza na rad časovaný Sex Feromon, Androstadienol. Cieľom je, aby ste boli v dôvernom okamihu zosúladení, preto keď už ostatné feromóny zaúčinkovali a žena s mužom sú v sexuálnom nasadení, feromón Androstadienol v kontakte s pokožkou rozvinie svoj účinok. Androstadienol je zodpovedný za dosiahnutie dlhotrvajúceho účinku počas večera. Androstadienol je veľmi silný sexuálny feromón, ktorý pokožka muža mení z Androstadienolu na feromón Androstenol. Počas večera účinky Androstenolu ubúdajú, vtedy je potrebné doplniť Androstenol a aby nemusel znova použiť parfém, Androstadienol za teba túto prácu vykoná. To znamená, že ak si našiel babu počas večera, tak sa ani neskôr nemusíš obávať z pominutia účinku. Noc sa neskončí po zoznámení, Androstadienol pomôže aj v poslednom okamihu !

Závisí to iba od teba! Objednaj si hneď Feromon X Parfém a zmeň svoj život!

Férfi Feromon Parfüm

Feromóny možno zaradiť do kategórie chemických zmyslov, podobne ako čuch. Je však známe, že feromóny vyvinuli na základe vedľajšieho čuchového systému. U ľudí je to takzvaný Vomeronasálny systém. Tento systém sa skladá z jamôčok, ktoré sú umiestnené v spodnej časti nosa, pri-VNO, kde sa feromóny nachádzajú v špeciálnych celách. Odtiaľ vysielajú neuróny vnemy do VNO receptorov, a to do časti mozgu, ktorá je zodpovedná za spracovanie informácií. Na základe signálov vyslaných feromónmi podporujú spätnú reakciu. Väčšina signálov vyžarovaného feromónmi končí v hypotalame.

 

Ako použi Feromon X Parfém?

Hogyan kell használni a Feromon Parfümöt

1. Parfém použi na krk a pod ušné laloky. Je tu teplejšia a tenšia pokožka. Je lepšie cítiť vôňu.
2. Na odev, ale iba s mierou, pretože je to veľmi silná, trvácna vôňa.
Nikto nemá rád, keď plávaš v opare parfému!
3. Na zápästie. Aj tu je teplejšia a tenšia pokožka.
Dbaj na to, aby ti parfém nestekal a NE šúchaj si zápästie o seba, pretože „zlomíš“ vôňu a parfém rýchlo vyprchá.