Csábítási Tippek

Všimla si si už, že niektoré ženy iba lusknú prstom a všetky muži im ležia pri nohách? Všimla si si už, že niektoré ženy sú stredobodom pozornosti mužov? Stalo sa už, že ste niekedy na sebe žiaden parfém nemali a muži vám povedali, že máte príjemnú vôňu? Vedeli ste, že tým ženám, ktoré pracujú v jednej kancelárii, sa vo väčšine prípadov synchronizuje menštruačný cyklus? Tam je niečo vo vzduchu a v každom prípade je niečo spoločné! Niečo nás ťahá za nos! To niečo, je nevyslovené a oznamuje nám to silným chemickým jazykom, že si človek ani nevšimne a predsa intuitívne pôsobí na správanie. To je jazyk Feromónov!

Feromon X Parfém ti poskytne to plus, aby si

okamžite vedela komunikovať jazykom Sexu!

Feromóny sú základom pre dobre fungujúci komunikačný systém, ktorým nehovoríme, ale je stále medzi nami! Feromóny sú také chemické látky, ktoré podporujú naše každodenné správanie, ako sú emócie, nálady, a v neposlednom rade túžba po sexuálnej príťažlivosti. Nemôžete ich vidieť, nemajú žiaden pach a ani chuť! Feromóny nie sú viditeľné očami, nemôžeme ich cítiť jazykom a ani vnímať nosom.

Ale čím potom? Teraz sa pýtaš oprávnene. Ľudský nos
nose je vybavený s ''funkciou''. V nose je umiestnený orgán- VNO. Je znázornený na nižšie uvedenom obrázku.


VNO Vomeronasal Organ feromon

Koľkokrát si už videla pár, kde muž vyzeral ako Adonis, a žena ničím nepripomínala modelku? Určite si si položila otázku, ako sa jej to mohlo podariť a tebe nie? U väčšina mužov nerozhoduje podľa veľkosti poprsia a peknej tváričky u ženy s ktorou chcú stráviť noc, ale rozhodnutie je vždy na základe určitej príťažlivosti. Podvedome reagujú na feromóny, a až potom sa definitívne rozhodnú. Hoci aj po 3 sekundách môže padnúť rozhodnutie, či chce od teba chlapík viac ako priateľstvo! V tomto ti pomôže FEROMON X PARFÉM!

Existuje veľa štúdií o účinkoch feromónov na človeka, a možno ešte aj viac kontrolovaných experimentov v tomto smere, ktoré tiež nájdeš na tejto stránke. Stačí spomenúť jeden príklad. Tie ženy, ktoré použili Feromónový Parfém, sa v priemere milovali viac v danom mesiaci, ako tie, ktoré dostali klasický parfém. Zistilo sa aj, že dámy, ktoré použili Feromónový Parfém, mali viac možností na flirt, pohľady a dotyky ako ostatné respondentky. Všimli si, že Sexy Feromóny vyvolávajú u mužov silnú sexuálnu túžbu. Vedecké objavy dokazujú, že v géne V1RL1 ktorý je zodpovedný za sexualitu, zohráva dôležitú úlohu práve feromón.

"Feromóny zapadajú do kategórie chemických senzorov, ktoré sú podobné čuchovým. Je však všeobecne známe, že feromóny vyvinuli na základe vedľajšieho čuchového systému. U cicavcov je to takzvaný vomeronasálny systém. Tento systém pozostáva z jamôčok , ktoré sa nachádzajú v spodnej časti nosa pri VNO, kde sú feromóny preukázateľné v špeciálnych bunkách. Odtiaľto vysielajú neuróny signály do buniek VNO, čo je časť mozgu zodpovedná za spracovanie informácií, a pomocou signálov vysielaných týmito feromónmi stimulujú reakciu. Väčšina vysielaných feromónových signálov končí pri hypotalame. Pre zaujímavosť ešte toľko, že snímacie bunky v epiteli nosa v niektorých prípadoch odmietajú prenos informácií na miesto spracovania do mozgu. "píše sa vo Wikipédii
 


SZEX FEROMON X PARFÜM

 

 

Sexuálne sú vnímavé muži! ..ale ako?

Aj mi máme vlastné feromóny, ale tieto v priebehu evolúcie, obliekaním, hygienickými zvyklosťami sú už len minimálne citeľné. Je samozrejmé, že ich nie je možné vnímať, keď 80% nášho tela sa skrýva pod ošatením, a mydlom a šampónmi potlačíme tieto prirodzené chemické látky. To však neznamená, že zanedbáme hygienu alebo budeme chodiť nahí. Nie. Tak ako sa svet vyvíja, tak aj veda o zvádzaní bude čoraz na vyššom stupni vývoja!

Práve preto ti prinášame Feromon X Parfém, ktorý obsahuje ultra silný Sexuálny Feromón, aby si mohola zvádzať kedykoľvek!

Feromon X Parfém obsahuje presne ten ultra silný pomer, ktorý je potrebný pri zvádzaní mužov! V momente, ako sa k mužom priblížiš, budú na teba pozerať ako na dokonalú ženu, ktorú musia okamžite dostať. V mužoch sa hneď naštartuje chemická príťažlivosť voči tebe!

Viac pohľadov, komplimentov, flirtov a telefónnych čísiel dostaneš pri použití Feromon X Parfému. Muži ti nebudú schopné odolať! Budú sa v tvojej spoločnosti dobre cítiť, a pre zvýšenie účinku Feromon X Parfémov, sú dostupné v rôznych vôňach, aby si bola majsterkou pri zvádzaní. Čoskoro zistíš, že sa nevieš zbaviť ľudí, nepustia ťa. Okamžite pritiahneš záujem mužov, ale to si všimneš aj ty!

Ťahaj mužov za nos pomocou ultra silného Feromon X Parfému! Objednaj Teraz!

 

Női Feromon Parfüm

Druhy Feromónov

Androstenone (5 alpha-androst-16-en-3-on)

androstenoneAndrostenone sa v ľudskej populácií vyskytuje pomerne často. Tento feromón sa rovnako nachádza u mužov ako aj u žien. Práve preto vyvinuli takzvaný agresívny alfa pocit, ktorý ti určite pomôže dostať sa do stredobodu pozornosti. Odkedy alfa agresivitu častejšie dávajú do súvisu so sexom a pri úspešnom výbere partnera, tento feromón spôsobuje sexuálnu vibráciu a vzbudzuje zvyšujúce sa sexuálne napätie. Voči nositeľovi sa ľudia správajú úctivejšie a zdvorilejšie.

 

 

Alpha-Androstenol (5 alpha-androst-16-en-3-ol)

alpha-androstenolIzomér alfa-androstenolu vytvára priateľský a zbližujúci pocit. Jedná sa o silné feromóny, ktoré zjavne ovplyvňujú zvýšené empatie a romantické pocity. Androstenol spôsobuje vyžarovanie mladosti a zdravia, čo pomáha vytvárať dojem sily, ktorá je príťažlivá pre mužov. Primárna reakcia na Androstenol je zvýšenie verbálneho prejavu a schopnosť nadväzovať priateľstvá. Spomínajú ho aj ako „ľadoborcový feromón“.

 

 

Androstadienone (delta 4, 16-androstadien-3-one)

androstadienoneTento feromón je rozšírený v širšom okruhu, a má špeciálne účinky na mozgovú činnosť mužov. Jedna štúdia tiež poukázala, ako vplýva na mozog v oblasti pozornosti a poznávania. Jedným pozoruhodným faktom je, že dokáže mužom zlepšiť náladu a znižuje stres PMS. Je všeobecne známe, že zvyšuje pocit pohodlia a intimity, a v neposlednom rade zvyšuje aj emocionálne premýšľanie. Spomínajú ho aj ako "Feromón Lásky", kvôli prirodzeným prejavom emócií a reakcií, ktoré spôsobujú u mužov.

 

 

Ako použi Feromon X Parfém

1. Parfém použi na krk a pod ušné laloky. Je tu teplejšia a tenšia pokožka. Je lepšie cítiť vôňu..

2. Na odev, ale iba s mierou, pretože je to veľmi silná, trvácna vôňa. Nikto nemá rád, keď plávaš v opare parfému!

3. Na zápästie. Aj tu je teplejšia a tenšia pokožka.
Dbaj na to, aby ti parfém nestekal a NE šúchaj si zápästie o seba, pretože "zlomíš" vôňu a parfém rýchlo vyprchá.


Feromon Parfüm 3500ft