Csábítási Tippek

Maj rada samu seba – nikto nie je dokonalý!

Maj rada samu seba!

Nikto nie je dokonalý – hovorí príslovie. A je aká je to pravda!

V televízií, na internete, v novinách, všade je propagovaný dokonalý zovňajšok, veľké umelé prsia, umelé pery, umelé predĺžené vlasy. Skutočne toto je dokonalosť? Chcela by si spĺňať také očakávania?

Ak nie, čítaj ďalej a okrem toho, že budeš prirodzene krásna, budeš sa cítiť vo svojej koži dobre.

V prvom rade najdôležitejšou vecou je ujasniť si v sebe, aby si žila v dokonalej harmónii so svojím telom. Prijmi samu seba takú, aká si, ži v dokonalom súlade so svojím telom a uvidíš, že sa budeš cítiť dobre vo svojej koži.

Potom môžu prísť ostatné formality. Aj keď si prijala samu seba, nie si celkom spokojná.

MAJ SVOJ CIEĽ! Najčastejšou túžbou v dnešnej dobe je zníženie váhy. Samozrejme sme to už počuli mnohokrát aj od chudých dievčat, Uváž ! Skutočne by bolo vhodné niekoľko zhodených kíl, alebo sa chceš podobať na "umelé" dievky?

Ak si sa rozhodla, že je potrebné znížiť váhu, nikdy to nerob drasticky! Nemusíš sa vzdať jedla, stačí, keď sa budeš snažiť jesť striedmo. Na druhej strane je však dôležitý aj pohyb, napríklad si každý večer zabehaj 15-20 minút.

A k tomu aby bol obraz úplný, raz za mesiac si urob radosť a prekvap samu seba. Nové šaty, nový účes alebo nový Feromónový Parfém s omamnou vôňou a uvidíš, že sa všetko zmení!