Csábítási Tippek

Návod na použitie nového chlapíka

Užitočné rady o mužoch pre ženy. Ak dodržíš rady z návodu na použitie, tvoj nový chlapík ti bude zaručene dobre fungovať!

Partnerský vzťah by fungoval oveľa jednoduchšie, ak by existoval akási návod na použitie, ktorý napovie kedy, ako treba robiť, prípadne čo nerobiť a ako je možné obísť prípadné chyby. Hľa, tu sú naše:NÁVOD NA POUŽITIEBlahoželáme ti k novému Partnerovi! Dodržiavaj pokyny a chlapík sa ti odvďačí!

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Pred uvedením do prevádzky je potrebné nového muža nabiť energiou! Minimálne na tri hodiny ho musíš napojiť k obedovému stolu: výdatné jedlo a čerstvé noviny. Počas nabíjania ho neruš! Po dobrom obede je opäť použiteľný a čo je pozitívne, dobíjanie je možné zopakovať hocikedy.

UŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA

Opis muža:
Muž je citlivé stvorenie, opatruj ho. Obzvlášť ak je futbalový fanúšik a internetový model. Je nutné zabezpečiť kľud počas majstrovstiev vo futbale a okamžitý prístup k počítaču. Muž je tvor dôverčivý, myslí si, že je najmúdrejší. Holohlavý, chlpatý model miluje sex, bradatý okuliarnik je vhodný na literárne debaty. Najdôležitejšou časťou muža je žalúdok, informátor a pohlavný orgán. Tieto orgány sú však aj jednotlivo schopné odpútať pozornosť od všetkého.

Prevádzkovanie muža:
Používanie muža je veľmi jednoduché. Ráno ho zaradíme do prevádzky kávou, ak nereaguje, opýtaj sa na nejakú športovú udalosť, prípadne politické aktuality. Ak chceš, aby ti dobre fungoval, pozeraj na neho so záujmom, chváľ jeho múdrosť a odvahu. Vďačný je za studené pivo a teplé jedlo. Nezabúdaj s ním občas skočiť do postele a pritom mu hovoriť; lev.

Údržba muža:
Muž vyžaduje neustálu údržbu. Je potrebné ošetrovať mu telo a balzamovať dušu, pretože sa ľahko pokazí. Pošli ho do fitcentra, hrať futbal alebo tenis. Pre jeho dušu je mimoriadne dôležité uznanie, aby nestrácal sebavedomie. Na oblečenie nemíňaj, aj tak si ich neoblečie.

Časté prevádzkové problémy a návrhy na riešenia:

1. Partner ťa zanedbáva, nevypočuje si ťa – Porozprávaj mu, ako si strela svoju študentskú lásku

2. Partner často sleduje futbalový zápas, správy – Spi v oddelenej posteli, o niekoľko dní sa situácia napraví

3. Partner sa o seba nestará, nadáva, je hrubý - Nájdi si nový model a odpadu sa zbav!
K uľahčeniu tejto úlohy a ZARUČENÉMU ZVÁDZANIU vám odporúčame parfémy FEROMON X! >>>