Csábítási Tippek

Dámsky feromónový parfém

D&G - Light Blue* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Táto cyprová vôňa bude prameňom sviežosti, ak si vyberieš túto vôňu. Vyvoláva v mužoch zvodný a démonický sexy efekt, zaistí aby si bola neodolateľná v ich očiach. V parféme je všetko, čo je potrebné k zvádzaniu. Prídavok bambusu, jazmínu a bielej ruže podtrhuje ženské kúzlo a pôvab. S týmto zaručene uväzníš srdce mužov, nech je to ktokoľvek! Je to energická a ultra ženská vôňa a jeho účinok je zaručený!

.."Ahoj všetcia! Mám ešte parfém, ale už len veľmi málo. Vybrala som si Dolce Gabana, má okúzľujúcu vôňu a účinok. Muži si ma všímajú, a to mi zdvihne sebavedomie. Ďakujem Vám za všetko!""..
Mária PivarčiováIngyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Donna Karan - DKNY be Delicious Women* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Túto vôňu najlepšie vystihuje citát "Láska na prvé streknutie". Ak zvolíš túto vôňu, prežiješ zmyselné pokušenie a romantické večery. Zvodné pôsobenie parfému dáva aróma ruže, konvalinky, magnólie a fialky, ktorá je dovŕšená vôňou čerstvej uhorky a jablkom! Perfektná kombinácia. Ak by to ešte nestačilo, môžeme si k tomu predstaviť ambru a vôňu exotických stromov. Je to svieža a čerstvá vôňa, ktorá uväzní mužské srdcia!

.."Mne sa veľmi páči. Od teraz si ho budem vždy objednávať od vás... mnohí mi to chvália, ale najdôležitejšie je, že DKNY sa stal mojím obľúbeným parfémom s feromónmi. :)"..
Barbara Pekaríková

Ingyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Cacharel - Amor Amor* Feromónový Parfém

39.90 EUR

V tejto nebezpečne zvodnej vôni je obsiahnutá skutočná erotika a letná osviežujúca láska. POZOR! Je veľmi pôsobivá! Ak si vyberieš tento parfém, je garantovaná dobrá nálada, ktorú si na tebe všimnú aj muži, takže určite nezostaneš bez povšimnutia! Nebezpečné účinky dobývania spôsobuje vôňa mandarínky, jazmínu a vanilky. Objednaj si teraz vôňu zvodnej ženy a zvádzaj!

.."Teraz som obdŕžala objednaný parfém s feromónmi a domnievam sa, že som na ňom závislá. Cacharel - Amor Amor. Každému odporúčam tento parfém!"..
Eva Tégerová
Ingyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Chanel - Coco Mademoiselle* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Tento parfém bol vyvinutý pre vážne a elegantné ženy, ktoré sú cieľavedomé a vždy získajú to, čo chcú, nech je to ktokoľvek alebo čokoľvek! Táto zmyselná a elegantná vôňa sa rozvíja vďaka zmesi pomaranča, grapefruitu, bergamotu, jazmínu, ruže, pačuli a aróme vetiveru, pižma a vanilky! Buď kráľovnou a zvádzaj kohokoľvek s touto vôňou, ktorá je spojením lásky a ženskej krásy!

.."''Asi pred 3 týždňami som si objednala ... feromónový parfém … nemyslela som si, že aj v práci dostanem toľko pochvalných slov.. a aj zoznamovanie ide akosi ľahšie ďakujem :-)"..
Rita SabováIngyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Gucci - Gucci Rush II.* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Kvetinová vôňa pre skutočné princezné! Ak chceš každého oslniť a získať chválu, tak to je tvoja vôňa! Je to naozaj zmyselná a omamná vôňa pre nás ženy so stopami narcisu, konvalinky, frézie, ruže, gardénie, čiernej ríbezle a pižma. Zvádzaj kohokoľvek a nechaj mužov, aby sa zamilovali keď zacítia túto vôňu!

.."Som rada, že som si to mohla vyskúšať a našla som si svojho partnera, ba aj moje dcéry s úspechom používajú Feromónové parfémy"...
Alžbeta PoliakováIngyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Giorgio Armani - Armani Code* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Táto vôňa je pre elegantné a skúsené ženy. Parfém vyžaruje šťastie a bezstarostnú eleganciu, čo mužom rozbúši srdce. Je to ideálna voľba, ak chceš zažiť zmyselné pocity a vášnivé noci. Základom vône je pižmo a santalové drevo. Zmyselnosť a osviežujúca vôňa dodá aróma pomarančových kvetov. Buď skutočnou ženou a zvádzaj mužov kade chodíš!.."Jednoducho povedané - je to DOKONALÉ!"..
Martina BlažekováIngyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

MEXX - Mexx Woman* Feromónový Parfém

39.90 EUR

Ak si vyberieš túto vôňu, rozhodla si sa dobre, pretože je to jedna z najideálnejších vôní pre zvádzanie! Parfém je vôňou leta, iskrenia a erotiky. Ak si spontánna, tak to je tvoj parfém! Účinok je zaručený, ak chceš oslniť "vyvoleného" alebo chceš tvojmu partnerovi ukázať niečo nového, pretože táto vôňa vzbudí fantáziu u všetkých mužov. Zmyselná zmes santalového dreva, cédru a ambry dáva vôňu zmyselnosti a nebezpečného pokušenia!

.."Už viac ako rok používam vôňu Mexx -Mexx Woman a veľmi ju mám rada! Od viacerých sa mi dostalo späť, že je veľmi dobrá! Takže aj ja som veľmi spokojná! :)"..
Klaudia PokornáIngyen SzállitásEXTRA TRVALÁ VÔŇA! - 30ml Parfém (P) – doručenie ZDARMA 2 pracovný deň kuriérom + eBook darček Návod na použitie mužov | Len 39.90 EUR!

Tartalom átvétel