Csábítási Tippek

Zážitky s Dámskym Feromon X Parfémom

Zážitky s Dámskym Feromon X ParfémomAhojte!

Volám sa Kristi, mám 24 a študujem na vysokej škole. Za tie roky, čo študujem, som nemala normálneho chlapa. Bohužiaľ každý chcel iba sex. Zatiaľ čo moje kamarátky bývali v podnájme so svojimi partnermi, ja som sa učila sama v svojej izbičke. Samozrejme bol tam jeden chalan, ktorý sa mi páčil, ale myslela som si, že je taký múdry a vzdelaný, že u neho aj tak nemám žiadnu šancu. Raz večer, keď sme s kamoškou brúzdali na internete, narazila som na vašu stránku. Bez nádeje na úspech som si objednala parfém Feromon X D&G, čo keď... Balík som dostala na nasledujúci deň. Po použití som sa cítila sebaistá a uvoľnená a nemala som ani stiesnený pocit v spoločnosti, dokonca som sa odvážila požiadať Petra, toho chytrého a sympatického chalana, aby mi pomohol s učením. Večer prišiel a po učení sme sa rozprávali až do rána! Bolo to úžasné! Naše stretnutia boli čím ďalej častejšie, až sme sa dali dokopy. Už rok sme spolu! Neviem, či je to vďaka parfému, alebo nie, jedno je isté, od tej doby sa niečo zmenilo! Za to ďakujem Vám!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Angéla és MárkAhojte!

Na webovú stránku feromon.sk som narazila v jedno nudné popoludnie, bola som veľmi sklamaná a zahorklá, pretože už 3 roky som nemala nikoho, tak som si objednala Amor-Amor Feromon X Parfém. Balík som obdržala na druhý deň, čo ma dosť prekvapilo. Následne mi do emailu prišiel ebook, v ktorom bolo podrobne popísané, ako sa zoznamovať s mužmi a ako používať parfém. Zavolala som kamarátku, prečítali sme si spoločne knihu a vzhľadom na to, že bol piatok, tak sme si povedali, že to vyskúšame na "ostro". Vyfintily sme sa, nastriekali sme si parfém a vyrazili sme do mesta! Vďaka vaším tipom som už nebola v rozpakoch a vedela som, čo mám robiť! Vyhliadla som si najkrajšieho chalana! Vzbudila som jeho pozornosť, a keď prišiel ku mne, až to hraničilo so zázrakom a začali sme sa rozprávať! S ním som išla domov a cítili sme sa spolu veľmi dobre! Sme spolu už 3 a pol mesiaca! Viem, že to ešte nie je dlhá doba, ale tuším, že z toho môže niečo byť! Ďakujem!

Angéla


"Ja som mala už od začiatku dobrý dojem z parfému. Mnohým mužom som padla do oka. Má neuveriteľne dobrú vôňu, milujem to, Ďakujem!"
Eva Šestáková

"Už aj v minulosti som si niekoľkokrát objednala parfém a bola som s ním veľmi spokojná! Muži s na mňa lepili. Mala som ho s vôňou Mexx woman a veľmi som ho mala rada a aj muži zbožňujú túto vôňu!"
Lívia Horňáková

"Parfém používam iba štrnásť dní, ale kombinujem ho aj s iným parfémom. Vôňa je sama o sebe príjemná - neviem, či samotný feromón, ktorý je v ňom obsiahnutý, alebo vedomie, že tam je, mi posiluje sebavedomie, ale mne sa to osvedčilo. Môžem odporúčať každému, aby ho aspoň raz vyskúšali."
Erika Turčániová

"Mne sa veľmi páči. Od teraz si ho budem vždy objednávať od vás... mnohí mi to chvália, ale najdôležitejšie je, že DKNY sa stal mojím obľúbeným parfémom s feromónmi. :)"
Barbara Pekaríková

"Budem stručná! Parfém som začala používať pred mesiacom.. Konečne mám vzťah, po 3 rokoch! Ďakujem! Ďakujem! Ďakujem! <3 :)"
Marianna Šimonová

"Vážená Webová kancelária! Dostala som objednaný parfém, za čo vám veľmi pekne ďakujem! V balíku som dostala aj vzorku, ktorej vôňa je božská. Ukázala som ju mojej najlepšej kamarátke, ktorá sa do nej okamžite zaľúbila. Vôňa vzorky, zaslaná v minulej objednávke, sa mi páčila viac ale vtedy ešte nemala názov (bol to zelený flakónik, terajší je ružovkastý). Určite evidujete komu akú vzorku ste už poslali a keby to bolo možné, pošlite mi názvy nových parfémov aby som si ich vedela objednať! Kedy bude možné zakúpiť si parfémy ktoré som dostala ako vzorky? V zelenkavom flakóniku je napr. veľmi príjemná letná vôňa a práve teraz by sa mi aj hodila (viem, že toto nie je program na želanie, trpezlivo počkám) Samozrejme Cacharel- Amor Amor je môj večný favorit ale rada by som vyskúšala aj nové vône. Prajem veľa pracovných úspechov! Jaj, čím ďalej, tým lepšiu máte webovú stránku! Minule som mala viac času, tak som sa poobzerala, nie len objednávala. Je tu veľa praktických informácií! Len tak ďalej! S pozdravom:"
Andrea Tóthová

"Nedávno som začala používať parfém, ale už od prvého použitia som zaznamenala pozitívny efekt. Muži, ktorí si ma doteraz ani nevšimli, o mňa zrazu začali javiť záujem, pozývali ma na rande. Starí známi mi začali dvoriť. Cudzí muži sa púšťali do rozhovoru so mnou. Boli aj takí, ktorí sa ma museli dotknúť (napr. fešný zverolekár z veterinárnej nemocnice). Moje prvé skúsenosti sú veľmi pozitívne. Ďakujem :) "
MVDr. Zuzana Nagyová

"Parfém, ktorý som si tu kúpila, mi každý chváli. V škole za mnou niekoľkokrát denne prídu, len aby si ma očuchali. :)"
Monika

"Ahoj všetcia! Mám ešte parfém, ale už len veľmi málo. Vybrala som si Dolce Gabana, má okúzľujúcu vôňu a účinok. Muži si ma všímajú, a to mi zdvihne sebavedomie. Ďakujem Vám za všetko!"
Mária Pivarčiová

"Milý EFEM! Vzorku, ktorú ste mi poslali, je jednoducho kúzelná!! Má vynikajúcu vôňu, viacerí ju pochválili a zaujímalo ich, kde a kedy bude k dostaniu. Dúfam, že čoskoro bude k dispozícií vo väčšom množstve. Samozrejme aj parfém, ktorý som si objednala, je úžasný, hoci som ho ešte nemala možnosť vyskúšať „naostro“ ale kamkoľvek som išla, vždy som zožala úspech!!! A samozrejme oveľa viac si rozumiem aj opačným pohlavím. :) S pozdravom: "
Žofia Žáková

"Vážená webová kancelária! K poslednej objednávke pribalenú vonnú vzorku som vyskúšala. (dostala som ju 6.januára) Táto o trocha viac pripomína vôňu kvetín, ako minule. Nie veľmi sa mi páči tá vôňa, hoci som fanúšikom vône Cacharel – Amor Amor, pravdepodobne preto sa mi nepáči, že ani zďaleka nepripomína vôňu môjho odľúbeného parfému. Minule som od vás dostala ako vzorku ľahkú jarnú vôňu, ktorá sa mi veľmi páčila. Cacharel Amor Amor sa mi veľmi osvedčila! Účinok je neuveriteľný a jeho vôňu zbožňujem! A nielen ja.. :) Má úžasnú silu! Muži v každej situácií robia čo ja chcem, či sa jedná o prácu alebo súkromie! Ďakujem vám, že je tento Zázrak na dosah! Je to tak! Prajem vám veľa úspechov v práci ! Ďakujem: "
Andrea Tóthová

"Parfém s feromónmi mám zatiaľ iba krátko (cca 1 týždeň), ale hneď mi ho pochválil jeden sympatický chalan, ktorý sa mi páči. Zatiaľ iba toľko xP"
Klaudia Lukáčová

"Vybrala som si najžiadanejší parfém s feromónmi D&G - Light Blue a na základe spätnej väzby som si hneď objednala dva kusy. Je veľmi príjemný, má jemnú vôňu, čo mi dokonca avizovali aj cudzí ľudia, ale aj môjmu partnerovi sa páči, takže používam len túto vôňu. Samozrejme, tú malú fintu som mu neprezradila. Je to veľmi sexy, príjemná vôňa - hovorí to každý! Zatiaľ som nedostala žiadnu negatívnu odozvu. Čo sa týka knihy, len toľko, že mi veľmi pomohla!!! Ďakujem za kúzelnú vôňu a praktické rady!"
Oľga Gazdíková

"Zdravím všetkých! Páči sa mi vôňa, ľudia si toho už všimli. O účinku parfému zatiaľ nemôžem písať, pretože som ho použila len dvakrát!"
Mária Pivarčiová

"Podľa môjho názoru vyvinuli celkom dobré vône. Všimla som si, že po použití ma oslovili 4chalani, že krásne voniam. Odporúčam každému!"
Annamária Cuperová

"Dnes som dostala objednaný parfém Dolce&Gabbana... skvelá vôňa... aj s doručením bolo všetko v poriadku... teraz čakám na "Návod na použitie mužov" Som na to zvedavá. Vopred ďakujem!"
Katarína Valkóová

"Ahoj všetci! Už rok používam parfém D&G Light Blue, jednoducho ho milujem! Na mojom pracovisku pracuje takmer tisíc ľudí, som presvedčená, že je to ideálne miesto pre testovanie. Veľakrát mi pochválili vôňu. Muži vravia, že sa ani nemusia obzrieť a vedia, že som nablízku (len dúfam, že to hovoria v dobrom). Dokonca som ho objednala aj trom kolegyniam v práci. Myslím si, že kompliment od ženy je najväčším uznaním! Chceli ste, aby sme vám napísali svoje skúsenosti. Ja som to urobila. Bohužiaľ použitie parfému mi zatiaľ veľký úspech nepriniesol. Zatiaľ. Prajem vám veľa úspechov:"
Petra Fučíková

"Príjemná dlhotrvajúca vôňa. Ďakujem za parfémy!"
Andrea Lábadiová

"Z ponuky som si vybrala parfém s feromónmi Cacharel Amor-Amor. Mám len samé dobré skúsenosti s týmto produktom. Jednak som veľmi spokojná s príjemnou vôňou, jednak muži okolo mňa mi pripomínajú, že krásne voniam. “som proste na zjedenie“ Ďakujem!"
Mária Jávorková

"Parfém používam už 10 dní a všimla som si, že muži majú o mňa väčší záujem, sú voči mne milší. Moji známi mi potvrdili, že má veľmi príjemnú vôňu. Veľmi sa mi zvýšilo sebavedomie. Za parfém veľmi ďakujem a budem každopádne aj naďalej objednávať."
Oľga Markusová

"Vážení! Chcela by som Vám poďakovať za parfém a za rýchle a včasné dodanie. Vzorka, ktorú som dostala, sa mi veľmi páči, ako ostatným (väčšinou mužom) respondentom, ktorí sa stotožňujú s mojím názorom. S úctou a díky"
Helena Slivková

"Parfém s feromónmi D&G - Light Blue som si objednala v lete. Jeho účinok je fantastický. Je efektívny nielen pri vytváraní kontaktov, ale aj pri vybavovaní na úradoch. Všimla som si, že keď vybavuje nejakú záležitosť a na druhej strane je muž, vybavovanie ide vždy hladšie. :-)"
Noémi

"Kamarátka má parfém s feromónmi Dolce & Gabbana. Dovolila mi, aby som si ho vyskúšala. Veľmi sa mi páčil, cítila som sa omnoho sebaistejšie. Určite si ho kúpim :)"
Monika Nagyová

"Nedávno som si kúpila parfém s feromónmi D&G - Light Blue. Už štyri roky nemám vážny vzťah. Zoznamovanie mi ne ide ľahko. Od tej doby, čo používam parfém, mám pozitívnu odozvu. Mne sa veľmi páči, som rada, že som si ho kúpila."
Iveta

"Ako darček som dostala feromónový parfém Chacharel - Amor Amor, mala som veľkú radosť a jeho vôňa sa mi veľmi páči. Odporúčam každému!!"
Mária Kusá

"Nedávno som dostala ako darček feromónový parfém Cacharel - Amor Amor a som z jeho vône úplný blázon. :) Vôňa je strhujúca a myslím si, že aj ostatní si to všimli, pretože dostávam samé pozitívne odozvy. Zostanem pri nej."
Klára Molnárová

"Feromónový parfém Dolce Gabbana je môj favorit, má veľmi charakteristickú vôňu a dlhotrvajúcu, takže som s ním spokojná :) Má úplne sexuálnu vôňu :D"
Bernadeta

"Teraz som obdŕžala objednaný parfém s feromónmi a domnievam sa, že som na ňom závislá. Cacharel - Amor Amor. Každému odporúčam tento parfém!''
Eva Tégerová

''Vážený Pán Vedúci! Veľmi pekne vám ďakujem, že ste sa osobne unúvali kvôli mne! :) Výborná správa, že v budúcnosti sa bez prekážok môžem dostať k mojim obľúbeným vôňam! Ešte raz veľmi pekne ďakujem za láskavosť!''
Magdaléna Zápotocká

''Vážená zákaznícka služba! Skutočne ďakujem za pomoc, parfém som už dostala. Prajem príjemný deň''
Helena Selmerová

''Ahojky! Boli ste skutočne rýchly. Teraz mi kuriér priniesol balík. Veľmi sa mi páči vôňa. Ďakujem!''
Melinda Horváthová

''Helou efemáci! Dnes doobeda som obdŕžala parfém, má veľmi dobrú vôňu! Otestujem ho počas dňa. Ďakujem!!!''
Eva Déžiová

''Asi pred 3 týždňami som si objednala ... feromónový parfém … nemyslela som si, že aj v práci dostanem toľko pochvalných slov.. a aj zoznamovanie ide akosi ľahšie ďakujem :-)''
Rita Sabová

''S dcérou sme si spravili prekvapenie a objednali sme si parfémy z vašej webovej stránky. Ja som si vybrala Dolce&Gabbana Light Blue a ona Kenzo Kenzo Amur. Obom sa nám páčia obe vône, takže celkom iste si niekedy potiahne z parfému tej druhej a aj od mužov dostávame poklony :)''
Silvia Fabianová

''Mne sa veľmi páčia skoro všetky vône. Veľmi dobre vymysleli tieto vône. Kedysi som ich kupovala len v parfumérií! Ale odkedy existuje feromónový parfém, používam len toto. Ceny sú výborné a aj výber vôní je dostačujúci. Oplatí sa vyskúšať, odporúčam každému!!''
Alžbeta Sláviková

''Zdravím! Objednala som si parfém, dostala som ho, len by som chcela poďakovať! Som s ním veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem.''
Melinda Zemaneková

''Neuveriteľné, že koľko energie má parfém v tom malom flakóniku. Každému odporúčam, aby aspoň raz vyskúšal, kvôli feromónovej zostave. Ale nie je zanedbateľná ani vôňa parfému, ktorá má dosť trvácna. Veľa úspechov každému, hoci je to garantované!''
Iveta Juhásová

''Už viac ako rok používam vôňu Mexx -Mexx Woman a veľmi ju mám rada! Od viacerých sa mi dostalo späť, že je veľmi dobrá! Takže aj ja som veľmi spokojná! :)''
Klaudia Pokorná

''Noo, mne sa hneď veľmi páčilo, čo som si objednala. Jedná sa o D&G - Men. Veľa ľudí ho pochválilo a každému sa páčil. Vôňa je príťažlivá, mužná. Pomaly sa míňa a ak znova objednám, tak len od vás. Pri tej výhodnej cene stojí za to!"
Marcela Demjánová