Csábítási Tippek

Znova zveď svojho Partnera!

V mnohých vzťahoch je problém, keď partneri cítia, že ich vzťah je v krízy a nevedia, čo si počať v tejto situácií, len čakajú na zázrak, zatiaľ čo strácajú svojho partnera. My ti poradíme ako vzťah znova vzkriesiť a oživiť.

Ak nemáte čas na sex, proste sa chop iniciatívy. Pred odchodom do práce, alebo keď sa ponáhľate, šepkaj mu do ucha milostné slová, eventuálne ho vášnivo pobozkaj. Uvidíš, ako bude utekať domov, aby ste pokračovali tam, kde ste ráno prestali. Ak je už v práci, môžeš to zlepšiť aj tým, že mu napíšeš, čo by si s ním najradšej robila, alebo čo s ním budeš robiť večer. Tu mám na mysli samozrejme sex.

Môžeš mu oznámiť svoje tajné želania, dokonca sa aj v sms vzájomne vzrušovať. Ver tomu, že efekt bude zaručený. Obaja budete netrpezliví a ledva sa dočkáte momentu, aby sa za vami zatvorili dvere.

V prípade, že zatiaľ nežijete spolu, deň pred tým, než sa stretnete, mu pošli emailom tajuplnú "erotickejšiu" fotku o sebe. To zaručene spustí jeho fantáziu a bude v plnom očakávaní až do druhého dňa.

Keď nadíde očakávaná chvíľa, nezabudni použiť svoj obľúbený parfém, ktorý sa zaručene osvedčí. Ak by si pri výbere parfému potrebovala pomoc, smelo zavolaj na...  Feromon X +420 602 942 145.

Veľa úspechov pri zvádzaní!